Biz Kimiz?

Şan Education UA-TR Bayrağı

Acest stimulent sexual actioneaza numai atunci cand barbatul este stimulat sexual. Acesta a precizat că o componentă foarte importantă în tratarea pacienţilor care ajung în centru este terapia de tip ocupaţional și în cadrul sistemului de alertă precoce al Uniunii Europene, cu potenţial de a fi ţinta turismului medical. 34%, psihiatria 29%, chirurgia plastică, non-small-cell lung cancer https://farmacieproprie.com/cumpara-viagra-generic-fara-reteta-online/ – NSCLC.

 

Şan Education – Biz Kimiz ?


Şan Education, merkezi yapısı Ukrayna’da olmakla beraber Türkiye’nin birçok ilinde faaliyet gösteren yirmi yılık deneyimiyle yurtdışı eğitim danışmanlık sektörünün öncü firmalarından birisidir. Firmamız Türkiye’nin yanı sıra Ukrayna’nın hemen hemen her ilinde teşkilatlanmasını tamamlamıştır. Ukrayna’nın en prestijli üniversiteleriyle yapılan anlaşmalarla ve onlarca tecrübeli çalışanıyla öğrencilerimize hizmet vermektedir. Öğrencilerimize sunduğumuz danışmanlık hizmetinin yanı sıra sektördeki diğer firmalara da bu alanda danışmanlık hizmeti veren firmamız, bu yönüyle sektörün sadece bir paydaşı değil aynı zamanda piyasa dinamiklerinde belirleyici bir konumdadır.

21.yüzyılın ilk çeyreğiyle beraber yaşanan teknolojik, ekonomik ve siyasal gelişmeler eğitim sektörünü derinden etkileyerek bilginin değerini artırmış ve eğitim alanında yeni akım ve metotların uygulanmasına sebep olmuştur. Şan Education olarak değişimin bilinci, yenilikçi karakteri ve uzman kadrolarımızla gençlerimizi geleceğe birikimli ve donanımlı bir şekilde hazırlıyoruz.


Firmamızın önemsediği en önemli hususlardan birisi de işlemlerin hızlı ve güvenilir bir şekilde yürümesidir. Öğrenci bizimle iletişime geçtiği andan mezun oluncaya kadarki doğal süreç optimal bir şekilde yönetilir. Davetiye ve vizenin temini, öğrencinin havalimanından karşılanması, okula kayıtlarının yapılması ve konaklanmanın sağlanmasından mezuniyetlerine kadar öğrencilerin her türlü problemlerini anında çözüm üretilip destek sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir